Informācija par projektu

Tīmekļa lappuses „Ruslana Susi Dzīvā astroloģija” ideja atstāj daudz vietas tās attīstībai. Astroloģijas pieeja, kas redz tajā ne tikai zinātni, bet arī mākslu, ir draudzīga ar visdažādākajām skolām un virzieniem astroloģijā. Tāda pieeja, atšķirībā no nedzīvas pseidozinātniskas pieejas, var izskaidrot tik veiksmīgu tik daudzu astroloģijas skolu koeksistenci – protams, māksla nevar būt viendabīga. Vienīga apvienojoša platforma visiem astroloģijas virzieniem ir formula „Viss, kas ir lejā, ir līdzīgs tam, kas ir augšā” un no tās sekojošiem līdzības un simetrijas principiem.

Autors

Labdien, mani sauc Ruslans Susi, esmu dzimis Rīgā 1971. gada 18. janvārī. Izglītība (maģistra grāds, 1997. gads), iegūta Rīgas Tehniskās universitātes slavenajās sienās, nevarēja pārvarēt manu interesi pret mākslu. 1994. gadā patstāvīgi iesāku astroloģijas studēšanu, paveicu savu pirmo horoskopu bez pasniedzēju palīdzības.1995. gadā īslaicīgi studēju Hamburgas astroloģiju (Uranian astrology). Neaizrāvos. Iekļuvu grupā pie Gaļinas Svedbergas, Mihaila Ļevina audzēknes. Tur patika. Paralēli apmācībai pie Gaļinas Svedbergas, no 1995. līdz 1997. gadam mācījos Sergeja Vronska grupā. 1997. gadā pārcēlos uz Somiju. 1999. gadā veiksmīgi nokārtoju diplomu Maskavas Astroloģijas Akadēmijā M. Ļevinam un T. Mitjaevai. Turpinu pašizglītošanās procesu gan praksē, gan teorijā. Man ir pastāvīga konsultāciju prakse, pasniegšanas pieredze, manus rakstus publicē gan Internetā, gan uz papīra (avīzes, žurnāli).Sadarbība

Sadarbība

„Dzīvā astroloģija” būs priecīga sadarbībai pēc abpusēji izdevīgiem noteikumiem ar autoriem-astrologiem, programmētājiem, filozofiem – viesiem, kas interesējas ar astroloģiju un redz saskanēšanu interesēs. Ir zināms, ka sava universāluma dēļ, astroloģija var atrast saskaršanas punktus ar gandrīz jebkuru zināšanas vai mākslas nozari. „Dzīvā astroloģija” ir gatava meklēt jaunas sadarbības formas ar citiem tīmekļa resursiem vai papīra izdevumiem. Vispārējā prognoze, sporta prognoze (orientēts vai uz rezultātu, vai uz sporta spēles gaitu), astroloģiska notikumu un to seku analīze – viss tas var kļūt par manu ieguldījumu Jūsu projektā. Speciālais piedāvājums attiecas uz astroloģisko Zodiaka spēku prognozi-diagrammu. Tā ir oriģināls, ietilpīgs un iespaidīgs informācijas produkts. Kā rādīja 2 gadu pārbaudes termiņš, tai ir augsta un stabila lasītāju interese. Tā kā to veido, ievērojot prognozes vietas ģeogrāfiskas koordinātas, šī prognoze var tikt izveidota Jūsu pilsētai vai valstij pēc pasūtījuma. Šeit Jūs varat iepazīties ar Zodiaka spēku prognozi 2005. un 2006. gadam. Un, beidzot, „Dzīvā astroloģija” tāpēc arī ir dzīva, lai būtu gatavai neparedzamiem sadarbības variantiem un pagriezieniem tīmekļa liktenī.

Reklāma

Tīmekļa lappusi var izmantot kā reklāmas laukumu. Lielākā apmeklētāju daļa ir Krievijas iedzīvotāji, otrā auditorija pēc lieluma ir Ukrainas, Somijas, Baltijas, kā arī citu Eiropas valstu, ASV un Āzijas iedzīvotāji. Izvietošanai šeit ir perspektīva reklāma, saistīta ar tūrismu, internetveikaliem, datorprogrammām, spēlēm, notikumiem kultūras un sporta pasaulē. Komunikācijas vēlams izmantot angļu (krievu) valodas.

Button Code

Text link

Paraugs:

Dzīvā astroloģija - Ruslan Susi - Astroloģija kā sintēzi zinātne un māksla. Ruslan Susi astrologer